Ako správne nosiť deti

Uverejnené 9. semptember 2015

 

Je to už dávno, čo k vám letel prvý ebook o nosení detí. Nebojte, nezaháľala som a hoci som mala jedno ťažšie obdobie, pre ktorý som ho nedokončila, pripravovala som už dávnejšie pre vás ďalší... On je už vlastne skoro starý jeden a pol roka. Narodil sa už pred vyše rokom, ale život mi dal do vienka inú životnú skúsenosť a ja som sa nemohla dopracovať k jeho dokončeniu. 

 

Je pravda, že v súčasnosti by som ho možno začala celý od začiatku prerábať a zlepšovať a dostal by iný nádych a zafarbenie. No myslím si, že aj v súčasnej podobe je plný informácií, ktoré by vás mohli zaujímať. Informácie vychádzajú z mojich vlastných skúseností, z mojich portálov, niektoré z mojich osobných štúdií. Každopádne pokiaľ sa dalo, snažila som sa tieto informácie podkladať aj relevantnými odkazmi, z ktorých som čerpala.

 

Viem, že keby som sa dnes pustila do prepracovania tohto ebooku, ktorý si môžete nižšie voľne stiahnuť, už by mal iný rozmer. Bol by písaný inou optikou. Predstavoval by už iný pohľad na nosenie detí hlavne vplyvom mojich osobných životných skúseností a z môjho pohľadu by bol komplexnejší a zároveň éterickejší. Preto si myslím, že už je najvyšší čas, aby ste sa mohli do tohto ebooku zahryznúť a ja sa nepustila do jeho prerábania, lebo by sa k vám ani nedostal. Tak si ho kľudne prelistujte, či už len z čistej zvedavosti alebo aj z vašej lásky a zanietenosti k noseniu. Každopádne vedzte, že bol písaný jazykom lásky k noseniu ♥.

 

 

 

Ak chcete zistiť o nosení viac, knižka o nosení detí je vám vždy k dispozícii zdarma po vyplnení formulára nižšie

 

nosenie detí, nosení detí, fyziologické, ergonomické, nosič, nosiče detí, nosítko, ergonomický nosič, baby šatka, šatka, baby šatky, šátek, šátky, elastická šatka, vak, baby vak, šatkovak, ring sling, sling, mei tai, klokanka, turistický nosič, zásady nosenia detí, správne nosenie, polohy nosenia, úväzy, úvazy, video, návody, návod, viazanie, návody na vázání, vazani satku, diskusie, fórum, rady, poradňa, poradne, kurzy nosenia, deti, dieťa, dieta, dieťatko, detské, bábätko, babatko, babetko, babatka, bábätka, baby, bábo, Hoppediz, Amazonas, Storchenwiege, Didymos, Girasol, Sanami, Nati, Moby, Mam, Manduca, Ergo, Patapum, Bondolino, Liliputi, Kibi, mamičky, mamicka, mama, žena, matka, otec, tato, rodinka, rodina, tehotná, tehotenstvo, materstvo, dojčenie, polohy dojčenia, polohy pri kojení, kojenie, nosíme deti, nosme deti, nosme sa, nosíme sa, nosenie na rukách, nosiť na rukách, adopcia, pestúnska starostlivosť, náhradná starostlivosť, adoptované deti, handicap, zdravotné postihnutie, handicapované deti, inak obdarované, telesné, mentálne, viacnásobné, zrakové, sluchové, chronické, postihnutie, poruchy, vady, klokankovanie, kangaroo care, kangaroo mother care, skin to skin, koža na kožu, klokania metóda, kenguria starostlivosť, K-starostlivosť, predčasne narodené, prematúrny, prematúrne, novorodenec, inkubátor